20 найпопулярніших запитань про чай

Чай, чай, чай… що це?

1. Що таке чай?

Чорний та зелений чай виробляють з листочків чайного куща. Цю рослину спочатку вирощували у Китаї. Пізніше китайські монахи та європейські торгівці завезли її в Японію, на Шрі-Ланку та до решти країн. Сьогодні в світі існує понад 3000 різновидів чаю, у кожного з яких свій особливий характер, здебільше зумовлений територією походження.
Основна відмінність між чорним та зеленим чаями полягає у способі обробки чайного листя. Чорний чай перед висушуванням проходить процес ферментації (окислення), а зелений чай замість ферментації фіксується паром, а потім висушується.

 

 

2. Оптимальним способом приготування чаю є…

Якість води та дотримання потрібного (належного) часу заварювання відіграють вирішальну роль, окрім, певна річ, якості самого чайного листя. Під час заварювання дотримуйтесь таких правил:
– Використовуйте нагрітий (теплий) чайник або горнятко.
– Вода, яку ви використовуватимете для приготування чаю, мусить бути лише свіжою та холодною.
– Закип’ятіть воду, проте не лишайте її кипіти надовго, адже зникнуть всі кислі речовини, необхідні для вивільнення особливого чайного аромату.
– Чайні листочки або чайний пакетик чорного чаю заливайте окропом; готуючи зелений чай, воду необхідно вистудити приблизно до 75 градусів (при цьому варто використовувати виключно кип’ячену воду).
– Чорний чай заварюйте упродовж 3–5 хвилин, зелений – щонайбільше упродовж 3 хвилин.

Скуштуйте якісні чаї з усього світу


Зелені чаї
Чорні чаї
Білі та в’язані чаї

 

3. 3. Якими аксесуарами варто скористатися для правильного заварювання чаю?

Чайник-заварник. Матеріал чайника (скло, кераміка, порцеляна) не позначається на смакові чаю. Значення має саме форма чайника. Аби чайні листочки добре заварилися, варто скористатися пузатим чайником. Щодо ситечка зазначимо: що воно більше, то краще, оскільки чайним листочкам потрібен простір для заварювання.
Найкраще годяться ситечка з нержавійки та порцеляни. Також можна скористатися ситечком з бавовни або паперовими фільтрами. Радимо використовувати різні ситечка для чорного та зеленого чаю.
Важливо! Пластикові ситечка можуть негативно позначитися на смакові чаю, тому вони відсутні в асортименті нашої компанії.
Металеві ситечка також не варто використовувати, оскільки в них замало місця для заварювання чайного листя.

4. Який термін зберігання чаю?

Зазвичай чай – це продукт з тривалим терміном зберігання. Мінімальний термін його придатності – 18 місяців. Проте чай легко вбирає вологу та запахи з навколишнього середовища. Тому на термін придатності суттєво впливає спосіб зберігання. На кухні, де змішуються різноманітні запахи, чай необхідно зберігати в герметично закритому посуді в сухому, прохолодному місці. Найкраще зберігається чай у спеціальних жерстяних баночках, які ви можете знайти й у нашій інтернет-крамниці

5. Чи справді при заварюванні чаю варто використовувати м’яку воду

Саме завдяки максимально м’якій воді властиві чаєві ароматичні речовини розкриватимуться сповна. Якщо вода тверда (мінералізована), то радимо прокип’ятити її у відкритому чайнику впродовж кількох секунд. Хлор та феноли випаруються, а кальцій осяде.

6. Чи потрібно використовувати фільтр для води, якщо вода насичена кальцієм?

Використовувати фільтр необов’язково. Проте якщо вода насичена кальцієм, використання такого фільтра може позитивно позначитися на смакових якостях чаю. Для мінеральної води радимо скористатися фільтром, оскільки солі, що містяться в ній, погано позначаються на смакові чаю.

7. Чому чай продається у вигляді сумішей?

Більшість різновидів чаю, пропонованих виробниками, є сумішшю різних видів чаю та належать до різного збору. Покупець очікує, що якість продукту буде незмінною. А оскільки чай – це природній продукт, і якість збору залежить від конкретних кліматичних умов, чайна суміш є єдиним рішенням, що дозволить запропонувати споживачеві незмінну якість.

8. Хто визначає, який чай увійде до складу суміші?

Створенням (розробкою) чайних сумішей займається дегустатор (tea-tester). Він перевіряє якість чаю і вирішує, які саме чаї пасують для певної суміші. Безперечно, дегустатор має знати як найтонші нюанси різновидів чаю. Така робота потребує витонченого смаку та надзвичайно чутливих рецепторів.

9. Що таке «садовий чай»?

«Садовий» чай вирощуються на певній плантації, його, на відміну від сумішей, не змішують із жодним чаєм. Тому смак та якість чаю з певного саду (плантації) відрізнятиметься від збору до збору. «Садовий» чай можна придбати лише у спеціалізованих крамницях..

10. Що означає «свіжий збір»?

«Свіжий збір» (Flying tea, Flugtee – у довільному перекладі «чай, доставлений літаком» або «чай-блискавка»), відповідно до західної термінології, є синонімом для щойно зібраного чаю. Наприклад, Дарджилінг Перший збір. Одразу після збору та ферментації цей чай літаком транспортують до країни, звідки отримано замовлення. Цей чай вирізняється особливо свіжим смаком та витонченим ароматом.

11. Що впливає на якість чаю?

На якість чаю впливають чимало факторів. Насамперед – регіон збору, клімат, час збирання, спосіб, у який було зібрано листя чаю, обробка та зберігання. Є суттєві відмінності не лише між окремими регіонами, але й між частинами одного регіону. Якість чаю з однієї плантації суттєво відрізнятиметься залежно від часу збирання. Можна також додати, що якість чаю з плантацій, що географічно знаходяться вище, є кращою, оскільки листочки ростуть повільніше, і мають більше часу, аби сповнитися смаком. Чай з областей, що розташовані нижче, зазвичай міцніший, а колір настою темніший, проте ці чаї так само є якісними (наприклад, індійський Ассам)

12. Що таке антиоксиданти і яке їх значення?

Антиоксиданти – це речовини, які пригальмовують процеси окислення, наприклад, зменшують швидкість окислення жирів у організмі. Антиоксиданти у чаї називають флавоноїдами. У організмі людини вони можуть чинити спротив дії вільних радикалів та попередити розвиток пухлин і захворювань серця. Оскільки природнього захисту організму не завжди достатньо, антиоксиданти, що містяться у їжі або напоях, так само можуть допомогти.

13. Зелений чай містить більше антиоксидантів, ніж чорний?

І зелений, і чорний чаї містять значну кількість антиоксидантів. Відмінності незначні. Тому не можна сказати однозначно, що зелений чай багатший на антиоксиданти.

14. Скільки кофеїну міститься в чаї?

Одне горнятко чорного чаю (200 мл) містить у середньому 40 мг кофеїну (теїну). Кофеїн було відкрито у 1827 році. Орієнтовно у той самий час з’явився термін «теїн» для позначення вмісту кофеїну в чаї. На відміну від кави, у чаї теїн міститься у зв’язаному вигляді. Саме це і обумовлює його вплив на організм людини. Кофеїн у каві стимулює роботу серця, але його вплив швидко минає. Дія теїну в чаї є повільнішою і тривалішою.

15. Чи справді в зеленому чаї менше теїну, ніж у чорному?

Якщо мова йтиме про сухі листочки, то вміст теїну у чорному та зеленому чаях буде однаковим. Кількість теїну в готовому напої залежить від способу приготування: тривалості заварювання, температури води, якою заливають чайне листя. Оскільки зелений чай готують з використанням води нижчої температури, а тривалість заварювання – коротша, аніж у чорного чаю, то, відновідно, й теїну в готовому зеленому чаї менше.

16. Чай виводить воду з організму?

Завдяки вмістові теїну чай справляє сечогінну дію. Теїн допомагає роботі нирок та виведенню сечі. Це пов’язано з активізацією надходження крові до нирок. Проте ця дія є нетривалою та незначною. Неправильно стверджувати, що чай безпосередньо виводить воду з організму. Можна говорити, що чай справляє незначну сечогінну дію.

17. Чи можна пити чай вагітним жінкам?

Чай має приємний смак, він гарно втамовує спрагу та містить чимало речовин, корисних для організму. Для вагітних чай є чудовим напоєм як доповнення питтєвого режиму.

18. Чи справляє чай омолоджувальний вплив ?

Старіння живих організмів обумовлене, насамперед, генетично. Проте цей процес можна уповільнити. Згідно з останніми науковими дослідженнями, старіння організму спричиняє надлишок вільних радикалів. Тому потрібно регулювати їх надмірний вплив. Завдяки високому вмістові поліфенолів чай якнайкраще впорається із цим завданням.

19. Як чай пов’язаний зі стилем життя wellness?

Поняття wellness прийшло у Західну Європу із США зовсім недавно – наприкінці 80-х років 20 століття. Багато хто вважає, що йдеться про якісь фізичні вправи. Wellness – синонім стану внутрішньої рівноваги та приємних фізичних відчуттів. Це поняття пов’язане з самопізнанням та душевним спокоєм. Тому недивно, що саме чай, завдяки його шляхетним властивостям, часто пов’язують із цими позитивними відчуттями.

20. Як чай захищає зуби?

Чай захищає зуби одразу двома способами – укріплює зубну емаль та зменшує надмірне утворення кислоти в ротовій порожнині. Як засвідчили різноманітні наукові дослідження, один літр чаю (чорного або зеленого) містить орієнтовно 2–3 мг фториду. Ця кількість відповідає добовій потребі в ньому дорослої людини. Жоден інший продукт харчування не містить такої кількості фториду. Окрім того, поліфеноли, що містяться у чаї, захищають від зубного нальоту. Поліфеноли уповільнюють розпад крохмалів у роті, дезактивуючи ензим амілазу, що міститься у слюні. Цей ензим сприяє розпадові крохмалу (наприклад, з борошняних виробів) до глюкози. Глюкоза формує сприятливе середовище для розвитку бактерій, саме вони і спричиняють зубний наліт. Ці бактерії виробляють кислоту, яка псує зубну емаль.

Цей складний механізм суттєво уповільнюється, якщо людина упродовж дня випиває більше чаю. Хоча, певна річ, перебільшенням буде, якщо стверджуватимемо, що британці можуть дозволити собі їсти більше пирогів та солодощів, адже п’ють багато чаю))