Про чай

Після води чай – це найпоширеніший напій у світі. Кожен день, у всіх куточках світу п’ють чай. Для когось це просто освіжаючий напій, що втамовує спрагу, а для кого-то це ціла філософія, яка пов’язана з точними правилами приготування і досить складними ритуалами.

Слово «чай» походить з китайської мови і звучить досить схоже на різних мовах. У країнах, де цей напій прибув по морю, слово схоже на англійське tea: німецькою – Tee, французькою – thé, італійською – té. А в країнах, куди чай прийшов по суші, слово нагадує китайський  „čcha“. В Індії, арабських і слов’янських країнах він називається «чай».

Словом «чай» варто позначати тільки напій з листя чайного куща. Однак часто чаєм називають напої з самих різних рослин. Для них більше підійшло б визначення «напої, схожі на чай». Справжній чай – це листи чайного куща, який вирощується, насамперед, в Азії, Африці, Південній Америці і в Австралії. В Європі його вирощують тільки на Азорських островах. За способом обробки чай можна розділити на зелений, чорний, білий, улун, пу-ер і жовтий чай, який є фірмовим знаком китайських провінцій Аньхой, Сичуань і Хунань.

Чай на всіх континентах – популярний продукт харчування, а також доступне лікарський та збуджуючий засіб. Він також є важливою частиною культури та історії багатьох народів. Чайний кущ вирощується людьми приблизно 2,5 тис. років і відноситься до одних з найдавніших культивованих рослин у світі.

Ми  пропонуємо широкий вибір чистих чаїв, трав, а також ароматизованих чайних, трав’яних та фруктових сумішей.