Чайні країни

Вам цікаво дізнатися, у яких країнах давні чайні традиції? Отож, чайна культура сформувалась у далеких екзотичних країнах, а до Європи прийшла відчутно пізніше. Чай у Європу привезли з колоній. Від самих початків його вирощували у Китаї та Індії. В азійських, африканських та американських країнах чай почали вирощувати пізніше. Які країни посідають чільні місця в культивуванні чаю? Безперечно, це Японія, Іран, Шрі-Ланка, Непал, Австралія, Кенія та Аргентина. У кожній з країн виробляють різні за смаком чаї, зважаючи на культуру країни, де виробляється цей чай.


Чай з Китаю.

Колискою чаю є Китай. У цій країні перевагу віддають чорному чаю. Проте там його не називають чорним. Китайські чорні чаї в Китаї називають червоними або багряними. І, насамперед, це Пуер (Пу-ер, Пу ер). Китайські чорні чаї доволі міцні, але менш терпкі порівняно з індійськими, а також відрізняються рекордним вмістом кофеїну.
Китай також є і основним виробником зеленого та білого чаю. Нараховується орієнтовно півтори тисячі сортів зеленого чаю, що виготовляється в Китаї. І в кожного з них свій колір, аромат, смак, спосіб збору та обробки. Спробуйте та оберіть свій улюблений зелений китайський чай – Сенча, Порох «Храм Неба», Гюокюро, Перлина дракона жасминова, Перлина дракона молочна.
Білий чай у Китаї вважається чаєм імператорів. І сьогодні він залишається унікальним. Для виробництва білого чаю збирають лише бруньки (бажано – найперші). Упродовж тривалого часу всі різновиди чаю збирали з одного й того самого куща, проте зараз вирощують окремі кущі винятково для виробництва білого чаю. Відкрийте для себе смак білого чаю і ви – Біла мавпа. Перехід на вказані чаї в інтернет-магазині.

Чай з Японії.

Ще однією країною, яка на сьогодні виробляє чай, є Японія. У який спосіб чай потрапив до Японії? Його привезли сюди монахи з Китаю.
Культуру і повсякденне життя японців неможливо уявити без чайних церемоній. У Японії навіть таке свято як Новий рік не минає без чайної церемонії. Це церемонія «Тяго» або «Шлях чаю» – перша чайна церемонія нового року, у якій і міститься рецепт щастя. Японці вірять: якщо вони вип’ють на святкуванні Нового року «чай щастя», то здобудуть духовне та фізичне здоров’я на увесь рік.
Який чай вирощують у Японії? Переважна більшість японської продукції – це зелений чай, що набирає дедалі більшої популярності завдяки своєму вишуканому смаку та яскравому аромату.
Ми також любимо японські чаї і обрали для вас найкращі: Генмайча, Матча Генмайча Еніші Органік.

 

Чай з Африки і Південної Америки

Не в усіх країнах п’ють чай з традиційного чайного куща. Багато народів віддають перевагу різновидам чаю з різноманітних екзотичних кущів. Про що йдеться? Скажімо, у країнах Південної Африки надзвичайно популярні чаї ройбуш та ханібуш, у Аргентині – мате. Якщо ви плануєте поїхати у відпустку до однієї з цих країн, неодмінно скуштуйте ці традиційні чаї.

 

Чай з Індії

З індійськими чаями сьогодні знайомий практично кожен, хоча, можливо, люди і не знають напевне, що п’ють саме індійський чай. Серед найвідоміших індійських чаїв Ассам і Дарджилінг. Обробляють його за японською методою – як результат, отримують якісний та смачний чай.
Індійські чаї відомі своїм терпким смаком та тонізувальною дією.

 

Цейлонські чаї

Ці чаї вважаються найкращими серед чорних, оскільки припадуть до смаку як чайним гурманам, так і кожному, хто п’є чай час від часу. Цейлонські чаї мають насичений колір та аромат, чудово поєднуються як з молоком, так і з лимоном. Чай зі Шрі-Ланки входить до складу відомої багатьом композиції Англійський сніданок, з якою ми розпочинаємо свій ранок та яка додає нам сил на увесь день.
Пропонуємо і вам разом з нами насолодитися неповторним смаком та ароматом Цейлону, Цейлону Дімбула Удувела, Англійського сніданку.