Обсмажування кавового зерна на виробництві OXALIS

Починаючи з літа, 2013 року компанія Oxalis є одним з найбільших у Чехії виробників з обсмажування кавового зерна. Уже маючи успішний досвід обсмажування кави на обладнанні фірми Loring Smart версії Marlin, на сьогодні компанією було придбано для використання ще ефективнішу модель – Kestrel, завдяки якій Oxalis має можливість обсмажувати до 35 кг зеленого зерна одночасно. Це обладнання відповідає не лише як найвищим технологічним вимогам, а й екологічним.
Завдяки запатентованій технології Flavor-Lock Roast Process обсмажування зерна є менш енергетично затратним, тож коштує дешевше та є екологічнішим (екологічно чистішим). Підприємство з обсмажування кавового зерна Oxalis має на меті виробництво довершеної свіжої кави з унікальним профілем обсмажування та смаку.

Виробничі технології

Порівняно зі звичайним обладнанням для обсмажування кавового зерна, Loring Smart обладнано лише одним пальником, що одночасно нагріває гаряче повітря для обсмажування та надалі спалює дим і запах, які утворюються під час обсмажування. За допомогою циклону, розташованого над пальником, продукти згорання затягуються у цей простір, і відбувається спалювання переважної більшої твердих частинок. Циклон також відсортовує лушпиння з потоку газів у ємність для утилізації.

Під час цього процесу повітря рециркулює, що відчутно зменшує надалі потребу його нагріванні. Один пальник та дві зони нагріву зменшують витрати на паливо на 80 % порівняно з використанням звичайного обладнання. Процес обсмажування бездимний, емісія парникових газів теж зменшується на 80 %.
Найсучасніша виробнича технологія, що використовується у новому обладнанні, полягає у видаленні кисню з обладнання для обсмажування кавового зерна. У поєднанні з підвищеною вологістю це дозволяє максимально зберегти смакову складову зерна, яка на наступному етапі також зберігається завдяки швидкому охолодженню зерна після висипання з камери для смаження. Це допомагає уникнути інерційного досмажування кавового зерна.

Процес обсмажування відбувається у закритій системі, куди не потрапляє повітря, отож, ані зміни погоди, ані персонал не зможуть вплинути на остаточний смак кави.
Обладнання для обсмажування має «розумні» механізми керування. Їх перевагою є постійна (незмінна) якість обсмажування кожної окремої партії. Частиною обладнання для обсмажування є автоматизований блок для керування з сенсорним дисплеєм, що відображає детальні відомості про процес обсмажування з інтервалом у 6 сек. Ці відомості після їх вивчення можуть бути використані для налаштування оптимального профілю обсмажування, унаслідок чого і вдається досягнути незмінної якості обсмажування.

Обладнанням для обсмажування можна керувати дистанційно, використовуючи пристрій, приєднаний до Інтернету, скажімо, з ноутбука або навіть телефона; можна завантажувати профілі обсмажування у комп’ютер або інші пристрої, можна поділитися профілем обсмажування або отримати останні оновлення програмного забезпечення від виробник обладнання.
Керувати процесом обсмажування допомагають індикатори потужності пальника та сили струменя повітря, завдяки яким персонал, що обслуговує виробничі потужності, може оперативно реагувати на будь-які сигнали, що виникають під час обсмажування та під час оцінювання зовнішнього вигляду зерна, що його відбирають на певних етапах обсмажування. І саме тут у кваліфікованого фахівця з обсмажування кавового зерна з’являються широкі можливості для творчості.

Тож ідеться про надзвичайно гнучку систему, що дозволяє створювати найрізноманітніші профілі обсмажування.
Розумне обсмажування кави – обсмажування з Loring Smart.