Співпраця з нами

Компанія «Імперія чаю» є ексклюзивним представником чеського бренду OXALIS на території України.

8 ПЕРЕВАГ СПІВПРАЦІ З НАМИ ТА ПРОДАЖУ ПРОДУКЦІЇ OXALIS

1. На сьогодні чеська компанія OXALIS є компанією з 21-річним досвідом роботи, експортує свої товари у 38 країн світу, а на внутрішньому ринку має понад 1000 гуртових покупців, 26 власних торгових точок та 20 франчайзингових.
2. Повний асортимент вагового та фасованого чаю, кави найвищої якості та аксесуарів для чаю і кави компанії OXALIS становить понад 1500 назв. Багато з них – ексклюзивні.

ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА

3. OXALIS імпортує товари безпосередньо з країн-виробників: Індії, Шрі-Ланки, Японії, Китаю, Африки, Кенії й Танзанії. А також має лабораторію, де змішує та ароматизує чай і каву за власними рецептурами. Тож вигідні умови співпраці та високу якість продукції гарантовано.

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

4. Наше гасло: «Найкраще з чаю та кави». Якість є нашим основним критерієм під час вибору сировини та обладнання для виробництва і підтверджується Сертифікатами “Системи менеджменту якості” відповідно до вимог і норм CSN EN ISO 9001:2001, Системи HACCP, P3- Total hygiene management – Ecolab, KEZ-BIO продукти та інших.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОДУКЦІЯ

5. OXALIS завжди готовий розробити рецептуру та приготувати суміші чаю або кави за індивідуальним замовленням – унікальні, лише для вас та ваших клієнтів і партнерів.
6. З-поміж аксесуарів для чаю та кави є позиції з позначкою «OXALIS design», які було розроблено у Чехії спеціально для бренду Oxalis, і вони є унікальними.

ВІДПОВІДАЛЬНА СПІВПРАЦЯ

7. Ми прагнемо, щоб ви полюбили чай так само, як і ми. Ми розкажемо вам все, що знаємо про чай, порадимо, який чай краще обрати для асортименту ресторану, кав’ярні або бару, для спеціалізованої крамниці або інтернет-магазину
8. Ми гарантуємо оперативну доставку продукції за вашими замовленнями.